HSE Specialista Brno

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

62000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1500583-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe při výkonu odborně způsobilé osoby v prevenci rizik minimálně 2 roky
* OZO v prevenci rizik podle zákona 309/2006 Sb. - podmínkou
* Odborná způsobilost v požární ochraně výhodou
* Odborná znalost v oblasti ochrany životního prostředí, odpadového hospodářství, obalových materiálů
* ŘP sk. B - aktivní řidič
* Alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
* Znalost práce na PC - MS Office

Náplň práce

* Spolupráce při zajištění ochrany zdraví, požární ochrany a ochrany životního prostředí
* Identifikace, analýzy a hodnocení rizik
* Vedení agendy BOZP, PO a odpadového hospodářství
* Evidence pracovních úrazů, analýza jejich příčin
* Zajišťování interních a externích auditů a školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
* Poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců výrobě

Nabízíme

* Práce ve stabilní zahraniční společnosti
* Základní mzda + pravidelné odměny
* Doba neurčitá
* Jazykové vzdělávání
* Možnost profesního i kariérního růstu
* Příspěvek na životní/penzijní připojištění
* Stravenky
* Zvýhodnění mobilní tarif
* 5 týdnů dovolené

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371